Torebka dzbanuszek - szary
Torebka dzbanuszek - szary
Torebka dzbanuszek - szary
Torebka dzbanuszek - szary

Torebka dzbanuszek - szary

T-10
284,05 zł
Brutto

T-10 TOREBKA DZBANUSZEK-SZARY

Wymiary: 30x29x14 cm

 

Jesteś aktywną osobą i szukasz idealnej torebki? Takiej, która pomieści wszystkie twoje rzeczy, ale też będzie lekka w swojej konstrukcji? Torebka dzbanuszek jest wykrojona dla Ciebie. Ma kształt dzbanka do wody. Nie jest niczym usztywniana, co daje jej lekkości i plastyczności. To istna królowa kieszeni! Z przodu obszerna kieszeń na zamek. Z tyłu mniejsza kieszonka . W środku torebka ma 1 komorę. Naszyliśmy tam skórzaną kieszonkę, z myślą o Twoim smartfonie, byś nigdy go nie zgubiła. Po przeciwnej stronie kieszonka zasuwana na zamek. Tam ukryjesz klucze, słuchawki, gumy do żucia itp. Torebkę nosimy na regulowanym, skórzanym pasku, z możliwością odpięcia i przypięcia innego ;).Szyjemy z naturalnych skór bydlęcych. Kolor wybierasz Ty!

Skład
naturalna skóra bydlęca

Jesteśmy producentem, większość produktów mamy na magazynie, dlatego standardowo czas wysyłki wynosi od 2-4 dni, staramy się zawsze jak najprędzej zreazlizować wysyłkę. jednak część z produktów doszywamy w ramach zbieranych zamówień na bieżąco.

Nie miej nam za złe, jeśli będziesz musiała/musiał poczekać na swoje zamówienie odrobinę dłużej. Twój produkt będzie świeżo uszyty specjalnie dla Ciebie.

8 inne produkty w tej samej kategorii: