Torby lekarskie

torby lekarskie skóra naturalnaPrezentowane na tej stronie torby lekarskie to efekt wielu lat pracy nad projektami, mającymi zagwarantować nie tylko oryginalny, ekskluzywny wygląd, ale i trwałość oraz najwyższą funkcjonalność. W naszym asortymencie znajdziesz teczki damskie i męskie – różniące się między sobą wzornictwem, jak i gabarytem. Dzięki temu można łatwo dopasować je do konkretnych preferencji. Odmienny design, zapięcia, kolory, a także sposób organizacji wnętrza toreb czynią je nie tylko podręcznym niezbędnikiem lekarza, ale i przemyślanym dodatkiem do stroju, zdolnym pomieścić znacznie więcej niż przyrządy medyka.

Torby lekarskie
Średnia ocena: 4.0 (%)
Na podstawie: 9 ocen

Postaw na torby dla specjalistów

Wybierając oferowane produkty, masz pewność, że kupujesz wysokiej jakości galanterię skórzaną. Każda torba lekarska – damska czy męska – jaką znajdziesz w naszej ofercie, została wykonana z dbałością o detale. W pracy kierujemy się przede wszystkim tym, by proponowane akcesoria prezentowały się elegancko, a Ty mógł cieszyć się nimi przez wiele lat. Poszczególne modele, dostępne w przedstawionym asortymencie, mają unikalne rozwiązania, pozwalające pomieścić i tak ułożyć Twoje przyrządy, by było Ci wygodnie je wyciągać.

Obok głównej komory, będącej standardem w torbie lekarskiej, odkryjesz też dodatkowe kieszonki i mniejsze przegródki, umożliwiające przenoszenie drobniejszych akcesoriów. W większości teczek bez problemu przeniesiesz:

  • przyrządy lekarskie,
  • portfel i dokumenty,
  • bloczek z receptami i notes,
  • akcesoria do pisania,
  • smartfon.

Niektóre dodatkowo zostały wyposażone w specjalne komory pozwalające na przechowywanie w torbie tabletu.

Zależy nam na tym, aby każda teczka była nie tylko elegancka i intuicyjnie zaprojektowana, ale również by była trwała. Stąd nie tylko precyzyjne obszycia, ale i szereg wzmocnień, jakie stosujemy w proponowanych dodatkach. W większości modeli znajdziesz m.in. nóżki na spodzie, chroniące materiał przed przetarciem. Każdy projekt został zrealizowany z użyciem solidnej, wyselekcjonowanej skóry bydlęcej.

Dlatego, jeśli potrzebujesz torby lekarskiej damskiej lub męskiej, zależy Ci na tym, by był to produkt wysokiej jakości – postaw na nasze teczki skórzane. Gwarantujemy, że wybierając jedną z przedstawionych tu propozycji, zyskasz akcesorium, które będzie Ci służyć przez wiele lat, zachowując estetyczny wygląd. Dodatkową zaletą oferowanych rozwiązań jest atrakcyjnie niska cena. Zdecyduj więc, jaki model torby lekarskiej Ci odpowiada, wybierz kolor i złóż zamówienie!

Sklep internetowy ➤ Franczesko.pl ➤ Galanteria dla Ciebie i Twoich bliskich. Używamy plików cookie w celach poprawy jakości usług świadczonych poprzez stronę, identyfikacji osób zalogowanych, zapamiętywania oglądanych lub zamawianych produktów lub danych z formularzy, obsługi konta w sklepie internetowym, personalizacji i dostosowania reklam i treści oraz statystycznych.