Futerał na stetoskop

Prezentujemy wybór skórzanych futerałów na stetoskop, wykonanych z najwyższą dbałością o każdy szczegół, by w pełni spełniały oczekiwania ich użytkowników. Dzięki dokładnej znajomości materiału, na jakim pracujemy, stworzyliśmy efektowne etui, charakteryzujące się ekskluzywnym wyglądem, jak i wieloletnią trwałością. Stąd też każdy pokrowiec na stetoskop jest dodatkiem, który będzie służyć przez długi czas w najróżniejszych sytuacjach. Oprócz tego, że w środku zmieścisz podstawowe narzędzie pracy lekarza, to wewnątrz znajdziesz zawsze kilka innych przegródek, umożliwiających przenoszenie w nich dodatkowych, potrzebnych w pracy medyka akcesoriów.

Brak dostawcy

Ekskluzywne pokrowce na stetoskop

Modele prezentowane na tej stronie to efekt skrupulatnie przemyślanych projektów, mających zagwarantować nie tylko wysoką, ponadczasową elegancję, ale i wieloletnią odporność na uszkodzenia oraz łatwe czyszczenie. Wiemy, jak wiele znaczy ten ostatni element – w pracy lekarza bowiem sterylność jest kluczowa. Skórzany futerał na stetoskop, jaki kupisz w tym sklepie, pozostaje łatwy i szybki w dezynfekcji w przeciwieństwie do wielu tekstylnych odpowiedników.

Nasze etui do stetoskopów proponujemy w różnych kolorach, w tym między innymi czarne, brązowe i czerwone. Wewnątrz, oprócz głównej przegrody na podstawowe narzędzie, znajdziesz też inne kieszonki i przegródki, w tym zamykaną na zamek błyskawiczny. Zadbaliśmy o to, by futerały były maksymalnie funkcjonalne, dlatego w projektach uwzględniliśmy miejsce na notatki czy bloczek z receptami oraz szlufki na akcesoria do pisania. Zewnętrzny klips sprawia, że pokrowiec nie otwiera się, kiedy jest luźno wsadzony np. do torby, zapobiegając tym samym wyślizgiwaniu się stetoskopu czy innych przenoszonych przedmiotów.

Wybierając produkty firmy Galskór, stawiasz na etui o niebanalnym designie. Praktyczny i ozdobny futerał został wykonany z wysokojakościowej, specjalnie wyselekcjonowanej skóry, starannie obszyty, by każdy detal idealnie wpasowywał się w całość. Wszystko to w atrakcyjnie niskiej cenie. Jeśli więc szukałeś pokrowca na stetoskop, w którym nie tylko będziesz bezpiecznie przenosił swoje podstawowe narzędzie pracy, ale i stanie się efektowną ozdobą – trafiłeś we właściwe miejsce.

Sklep internetowy ➤ Franczesko.pl ➤ Galanteria dla Ciebie i Twoich bliskich. Używamy plików cookie w celach poprawy jakości usług świadczonych poprzez stronę, identyfikacji osób zalogowanych, zapamiętywania oglądanych lub zamawianych produktów lub danych z formularzy, obsługi konta w sklepie internetowym, personalizacji i dostosowania reklam i treści oraz statystycznych.