Franczeska - idealna torebka na jesień 2020

Nadchodzi jesień, szaroburo za oknem, pada deszcz, czasem wyjdzie słonko i można lecieć na spacer czy na miasto. Byś była przygotowana na wszystko i miała niezbędne rzeczy pod ręką polecamy naszą torebkę Franczeskę L. Jest to największa z rodziny Franczesek torebka. Ma kultowy kształt łódeczki. Zamykana jest na klapkę na magnes. Znacznie ułatwia to wyciąganie niezbędnych rzeczy z torebki.

Wewnątrz znajduje się jedna duża komora. Na przedniej ściance naszyliśmy skórzaną kieszeń dla Twojego smartfona, aby zawsze miał swoje wydzielone miejsce. Na tylnej ściance stworzyliśmy kieszeń zasuwana na suwak, tak aby Twoje drobiazgi nigdy się nie pogubiły. W torebce spokojnie zmieścisz duży portfel, na przykład model Korona od nas ;).

torebka na jesień

Możesz dobrać sobie kolor portfela do koloru torebki. Butelka małego napoju również na spokojnie się zmieści. Do naszej Franczeski dołączamy super stylowy szeroki, skórzany pasek, oczywiście z możliwością regulacji. Pasek jest mocowany do torebki za pomocą niklowych karabińczyków. Stworzyliśmy go z dwóch pasów skóry, dzięki temu jest bardzo wytrzymały i wygodny w noszeniu. Jeśli chcesz możesz dokupić sobie inny pasek i sprawić, że torebka będzie się wyróżniać.

torebka franczeska

Franczeskę L uszyjemy dla Ciebie z każdej z naszych skór licowych i bajkastowych ;). Do wyboru masz około 50 kolorów i wzorów naszych skór. Torebka przygotowywana jest specjalnie dla Ciebie przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników i zszywana przez Panie szwaczki . Wszyscy dokładnie i skrupulatnie sprawdzają każdy element torebki, aby w fazie końcowej, oszołomiła Cię swoją precyzją wykonania i dokładnością uszycia. Torebki skórzane są bardzo wytrzymałe. Dzięki włóknom skóry torebki są elastyczne i wygodne w noszeniu. Ich konserwacja polega na przetarciu szmatką, lekko zwilżoną wodą.

Sklep internetowy ➤ Franczesko.pl ➤ Galanteria dla Ciebie i Twoich bliskich. Używamy plików cookie w celach poprawy jakości usług świadczonych poprzez stronę, identyfikacji osób zalogowanych, zapamiętywania oglądanych lub zamawianych produktów lub danych z formularzy, obsługi konta w sklepie internetowym, personalizacji i dostosowania reklam i treści oraz statystycznych.